Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Słupsk

Strzelnica

Strzelnica myśliwska PZŁ w Miastku

Strzelnica myśliwska PZŁ w Miastku otwarta jest w każdy wtorek i czwartek w godzinach 12:00 – 18:00 (treningi indywidualne, indywidualne przystrzeliwanie broni) oraz w soboty w godzinach 9:00 – 17:00 (zorganizowane przez koła łowieckie przystrzeliwania broni oraz treningi indywidualne).

W roku 2024 opłaty za korzystanie z obiektu strzelnicy przedstawiają się następująco:

  1. opłata za wstęp od osób indywidualnych – 35 zł, cena za rzutek – 1,00 zł/szt.
  2. opłata od kół łowieckich (grupowe przystrzeliwanie broni): 15 zł od każdego uczestnika korzystającego z osi rogacza, dzika oraz zająca, dodatkowo 15 zł (łącznie 30 zł) od każdego korzystającego z osi z rzutkami, plus rzutki 1,00 zł/szt.


Przyjmowanie rezerwacji oraz ustalanie terminów przystrzeliwania broni przez koła łowieckie dokonuje sekretariat Zarządu Okręgowego (tel. 0 59 842 30 32).

Od 2024 roku dopuszczamy możliwość odbywania treningów indywidualnych także w soboty. Korzystający w ten dzień ze strzelnicy zawodnicy indywidualni muszą mieć świadomość trudniejszego dostępu do osi rogacza, gdyż na niej odbywać się będą zorganizowane przystrzeliwania broni dokonywane przez członków kół łowieckich.

Adres: ul. Leśna, 77-200 Miastko

e-mail: strzelnicamiastko@pzlow.pl

Oferta sprzedaży karnetów na Strzelnicę

Informujemy, iż wprowadziliśmy ofertę sprzedaży karnetów na strzelnicę Polskiego Związku Łowieckiego zlokalizowaną w Miastku.

W biurze Zarządu Okręgowego lub bezpośrednio na strzelnicy myśliwskiej można nabyć następujące karnety:

  1. Pakiet MINI – obejmuje 3 wejścia na strzelnicę z dostępem do wszystkich stanowisk strzeleckich oraz 300 rzutek. Koszt – 345 zł. W porównaniu do wejść indywidualnych oszczędność przy zakupie karnetu wynosi 60 zł.
  2. Pakiet STANDARD – obejmuje 5 wejść na strzelnicę z dostępem do wszystkich stanowisk strzeleckich oraz 500 rzutek. Koszt – 575 zł. W porównaniu do wejść indywidualnych oszczędność przy zakupie karnetu wynosi 100 zł.
  3. Pakiet PREMIUM – obejmuje 10 wejść na strzelnicę z dostępem do wszystkich stanowisk strzeleckich oraz 1000 rzutek. Koszt – 1150 zł. W porównaniu do wejść indywidualnych oszczędność przy zakupie karnetu wynosi 200 zł.

 

Zachęcamy do zakupu karnetów, które mogą stać się nagrodą czy też prezentem dla strzelców, a także dodatkową motywacją do podnoszenia umiejętności strzeleckich myśliwych.

Karnety będą imiennie i nie będzie możliwości ich udostępniania/odsprzedaży innym strzelcom. Zakupiony karnet ważny jest do końca trwania sezonu strzeleckiego (w zależności od pogody – koniec września bądź października każdego roku).

Informujemy ponadto, że w celu usprawnienia funkcjonowania strzelnicy został utworzony nowy adres mailowy tj. strzelnicamiastko@pzlow.pl . Ewentualne pytania bądź zgłoszenia prosimy również przesyłać drogą mailową.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z przedstawionej oferty. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Zarządu Okręgowego PZŁ w Słupsku bądź drogą mailową na w/w adres.