Komisje problemowe

 

Komisja Strzelecka

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Ciechanowicz Czesław – Przewodniczący,,Żuraw” Dretyń
2Nosko Andrzej – Sekretarz Komisji„Głuszec” Lębork
3Chomacki Jarosław,,Trop” Bytów
4Gronowski Sławomir,,Orzeł” Gdynia
5Jereczek Ryszard„Trop” Bytów
6Kozłowski Kazimierz„Kormoran” Lębork
7Miarka Zdzisław,,Żuraw” Dretyń
8Piotrowski Krzysztof,,Knieja” Słupsk
9Placha Piotr,,Leśna Polana” Sławno
10Polechoński Tomasz,,Niestowarzyszony”
11Rekowski Alfons,,Żuraw” Dretyń
12Rekowski Jan,,Orzeł” Człuchów
13Śmiechowski Tomasz,,Dasz Bór” Człuchów
14Urich Jerzy,,Kormoran” Lębork

Komisja Łucznicza

LPFunkcja, imię i nazwisko oraz Koło Łowieckie
1Przewodniczący: Witold Sikora ( koło łowieckie – „Bielik” Sławno)
2Grzegorz Ławer (koło łowieckie – „Artemida” Wałdowo)
3Kamil Szydłowski (koło łowieckie – „Diana” Warcino)
4Grzegorz Dworszczak (koło łowieckie – „Diana” Warcino)

Komisja Kynologiczna

LPImię i nazwisko
1Feculak Waldemar – Przewodniczący
2Feculak Paweł
3Staubach Mateusz
4Krawczak Robert
5Stachowiak Grzegorz

Komisja Oceny Trofeów Łowieckich

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Bińczyk Mariusz,,Bałtyk” Ustka – 534 654 924
2Kuczyński Łukasz,, Bielik” Sławno – 603 239 916
3Wawrzon Edmund,,Bażant” Człuchów – 781 927 782
4Ciemiński Franciszek,,Cietrzew” Słupsk – 506 083 397
5Rybicki Janusz,,Cietrzew” Cewice – 608 106 727
6Domaros Jan,,Cyranka” Lębork – 602 708 852
7Waldemar Tabała,,Daniel” Słupsk – 694 499 209
8Śmiechowski Zbigniew,,Darzbór” Człuchów – 600 996 251
9Turczyn Jacek,,Diana” Warcino – 691 611 260
10Horajski Roman,,Dzik” Miastko – 692 827 352
11Borowski Krzysztof,,Głuszec” Borzytuchom – 602 431 667
12Czapiewski Radosław,, Głuszec” Lębork – 695 187 491
13Dorszyński Tadeusz,,Głuszec” Przechlewo – 602 708 852
14Hatowski Stanisław,,Gryf” Słupsk – 608 871 208
15Szkatulski Jan,,Gwardia” Słupsk
16Kowalczyk Jarosław,,Hubertus” Główczyce – 789 249 027
17Wilczewski Marian,,Hubertus” Główczyce
18Wachowski Tadeusz,,Jeleń” Czarne – 692 570 599
19Michał Pobiedziński,,Kormoran” Lębork
20Kazimierz Pobiedziński,,Kormoran” Lębork
21Ginter Waldemar,,Lasy” Warszawa – 510 234 151
22Czepiel Piotr,, Leśna Polana” Sławno – 600 925 426
23Gronowski Sławomir,,Orzeł” Gdynia – 662 916 300
24Kowcun Zdzisław,,Orzeł” Człuchów – 600 213 077
25Górnowicz Adam,,Sokół” Koszalin – 668 459 399
26Nowak Adam,,Sokół Gdańsk” Gdańsk – 784 687 295
27Kulas Andrzej,,Trop” Bytów – 696 044 246
28Gryszun Marian,,Żubr” Szczecinek – 696 457 014
29Ciechanowicz Czesław,,Żuraw” Dretyń – 604 502 269

 

Komisja Promocji, Etyki i Tradycji Łowieckich

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Jóskowska Magdalena – Przewodniczący,,Hubertus” Główczyce
2Czapiewski Stanisław,, Głuszec” Przechlewo
3Dereń Sebastian,,Leśna Polana” Sławno
4Grzenkowski Łukasz,,Żbik” Siemirowice
5Keller Wiesław,,Żbik” Siemirowice
6Kraśnik Tomasz,, Bałtyk” Ustka
7Płuciennik Monika,,Gwardia” Słupsk
8Śmiechowski Tomasz,, DarzBór” Człuchów
9Talewski Tadeusz,, Bielsko” Bielsko Biała
10Wachowski Ireneusz,,Jeleń” Czarne
11Wroński Edmund,, Głuszec” Borzytuchom
12Zwara Krzysztof,,Głuszec ” Borzytuchom
13Duda Kazimierz,,Knieja” Słupsk

Komisja Wyceny Trofeów Łowieckich

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Rybicki Janusz,,Cietrzew” Cewice
2Ciemiński Franciszek,,Cietrzew” Słupsk
3Gronowski Sławomir,, Orzeł” Gdynia
4Kuczyński Łukasz,, Bielik” Sławno
5Nowak Adam,,Sokół-Gdańsk” Gdańsk
6Szkatulski Jan,, Gwardia” Słupsk

Komisja do spraw opiniowania wniosków kół łowieckich o dzierżawę obwodów łowieckich

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Pobiedziński Michał,,Kormoran” Lębork
2Keller Wiesław,,Żbik” Siemirowice
3Ciechanowicz Czesław,,Żuraw” Dretyń
4Megier Wojciech,,Darz Bór” Bukówki
5Śmiechowski Zbigniew,,Darzbór” Człuchów
6Kuczyński Łukasz,,Bielik” Sławno
7Wilczewski Marian,,Hubertus” Główczyce

Komisja Szkoleniowa

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Klejnotowski Stanisław – Przewodniczący,,Wilk” Słupsk
2Ciemiński Franciszek,, Cietrzew” Słupsk
3Feculak Waldemar,,Jeleń ” Czarne
4Gocoł Bartosz,,Orzeł” Koszalin
5Gronowski Sławomir,,Orzeł” Gdynia
6Harasim Marcin,, Daniel” Słupsk
7Keller Wiesław,,Żbik” Siemirowice
8Kuczyński Łukasz,,Bielik” Sławno
9Mohr Adam,,Trop” Bytów
10Szkatulski Jan,, Gwardia” Słupsk
11Wilczewski Marian,,Hubertus” Główczyce
12Wróbel Andrzej,,Daniel” Słupsk
13Pobiedziński Michał„Kormoran” Lębork
14Rzeźnicki Zygmunt„Wilk” Słupsk

Komisja kontroli kół łowieckich

 Imię i nazwisko i funkcjaKoło łowieckie
1.Kułakowski Mieczysław – Przewodniczący„Cyranka” Pieńkowo
2.Marek Skierka„Głuszec” Borzytuchom
3.Dariusz Caban„Gwardia” Słupsk
4.Janusz Rybicki„Cietrzew” Cewice
5.Jacek Dragun„Orzeł” Człuchów
6.Tadeusz Markowski„Cyranka” Lębork
7.Przemysław Kopkaniezrzeszony