Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

Imię i nazwiskoFunkcja
Wiesław KellerPrzewodniczący
Wojciech MegierZastępca Przewodniczącego
Dymitr KomancekiZastępca Przewodniczącego
Krzysztof WysockiZastępca Przewodniczącego
Zbigniew ŚmiechowskiSekretarz

Delegaci

 Koła macierzyste

Nazwisko i Imię DelegataKoło Łowieckie
Becker Franz„Trop” Bytów
Borodziuk Hubert„Knieja” Słupsk
Borowski Krzysztof„Głuszec” Borzytuchom
Borowski Tomasz„Żuraw” Dretyń
Brzeski Józef„Lis” Borzyszkowy
Caban Dariusz„Gwardia” Słupsk
Chodorski Adam„Dzik” Gdańsk
Chojda Andrzej„Trop” Andrzej
Chojnacki Wojciech„Bałtyk” Ustka
Ciechanowicz Czesław„Żuraw” Dretyń
Ciemiński Franciszek„Cietrzew” Słupsk
Domaros Jan„Cyranka” Lębork
Dzięciołowski Wiesław„Cietrzew” Słupsk
Fabczak Zbigniew„Jeleń” Studzienice
Feculak Rafał„Jeleń” Czarne
Feculak Waldemar„Jeleń” Czarne
Frieda Piotr„Głuszec” Przechlewo
Fryda Tomasz„Głuszec” Przechlewo
Gojkowski Adam„Żbik” Siemirowice
Głuszek Bogusław„Leśna Polana” Sławno
Głuszek Tadeusz„Leśna Polana” Sławno
Godlewski Marek„Daniel” Słupsk
Golec Michał„Jurand ze Spychowa” Sławno
Graj Waldemar„Hubertus” Główczyce
Grochola Piotr„Gryf” Słupsk
Grzybowski Janusz„Bałtyk” Ustka
Hennig Rafał„Jurand ze Spychowa” Sławno
Holak Grzegorz„Darzbór” Słupsk
Horajski Roman„Dzik” Miastko
Izydorek Ireneusz„Żuraw” Dretyń
Janta Lipiński Piotr„Lis” Borzyszkowy
Keller Wiesław„Żbik” Siemirowice
Kęsicki Mateusz„Żubr” Szczecinek
Klimkowski Maciej„Gryf” Słupsk
Klonowski Ryszard„Trop” Bytów
Komanecki Dymitr„Wilk” Słupsk
Kondratowicz Jan„Nowy Bór” Łeba
Kowalik Marcin„Słonka” Miastko
Kozłowski Marek„Żubr” Sławno
Henryk Krakowiak„Darzbór” Słupsk
Kraśnik Tomasz„Bałtyk” Ustka
Kreft Mateusz„Szarak” Człuchów
Kropiński Zdzisław„Wilk” Słupsk
Kroplewski Tomasz„Darzbór” Słupsk
Krupiński Mirosław„Żuraw” Dretyń
Krzymowski Karol„Hubertus” Główczyce
Kuczyński Łukasz„Bielik” Sławno
Kujawski Arkadiusz„Diana” Warcino
Kulikowski Janusz„Hubert” Słupsk
Kulwikowski Rafał„Bór” Lębork
Liński Jerzy„Cyranka” Pieńkowo
Łabenda Elżbieta„Gwardia” Słupsk
Mackiewicz Henryk„Szarak” Człuchów
Megier Wojciech„Darz Bór” Bukówki
Michalak Tomasz„Gwardia” Słupsk
Morka Adam„Bielik” Sławno
Nawrocki Jacek„Cyranka” Pieńkowo
Oleszek Hubert„Gryf” Słupsk
Olzacki Stanisław„Żuraw” Dretyń
Orzłowski Tomasz„Darz Bór” Bukówki
Parszczyński Błażej„Jurand ze Spychowa” Sławno
Pawłyna Eugeniusz„Daniel” Słupsk
Pietnoczka Eugeniusz„Diana” Warcino
Pilawka Andrzej„Diana” Warcino
Placha Piotr„Leśna Polana” Sławno
Pobiedziński Michał„Kormoran” Lębork
Połczyński Michał„Wieniec” Osusznica
Przytarski Marian„Głuszec” Borzytuchom
Rudewicz Jan„Gryf” Słupsk
Rudnik Roman„Słonka” Brzeźno Szlacheckie
Rzeźnicki Zygmunt„Wilk” Słupsk
Safader Eugeniusz„ Wilk” Słupsk
Sakowicz Józef„Cyranka” Lębork
Sitkiewicz Ludwik„Wilk” Słupsk
Sobczak Adam„Jurand ze Spychowa” Sławno
Spólny Piotr„Głuszec” Lębork
Starynowicz Piotr„Knieja” Słupsk
Stosik Ireneusz„Darzbór” Człuchów
Sułkowski Andrzej„Cietrzew” Cewice
Śmiechowski Zbigniew„Darzbór” Człuchów
Szysz Edward„Dzik” Człuchów
Szyszka Dariusz„Jeleń” Czarne
Traczyński Henryk„Artemida” Wałdowo
Turczyn Jacek„Diana” Warcino
Warkocki Tomasz„Gwardia” Słupsk
Wasyluk Jan„Bałtyk” Ustka
Wawrzon Edmund„Bażant” Człuchów
Wełniński Rafał„Żubr” Szczecinek
Wilczewski Marian„Hubertus” Główczyce
Wiszniewski Mieczysław„Daniel” Słupsk
Wiśniewski Krystian„Gryf” Słupsk
Wróński Łukasz„Jeleń” Studzienice
Wysocki Krzysztof„Bałtyk” Ustka
Zalewski Mirosław„Hubert” Słupsk
Zawarty Mateusz„Jurand ze Spychowa” Sławno
Zielonka Dariusz„Głuszec” Borzytuchom
Zielonka Piotr Jr„Trop” Bytów
Zubel ZbigniewNiestowarzyszony
Żółć Wojciech„Darzbór” Słupsk
Żółtowski Arkadiusz„Kormoran” Lębork
Kuciński Robert„Ostoja” Mikorowo


Koła zamiejscowe

Nazwisko i Imię DelegataKoło Łowieckie
Czerkawski Adam„Hubertus” Warszawa
Dwulit Mariusz„Dzik” Polanów
Filipionek Mariusz„Głuszec” Wejherowo
Gocoł Bartosz„Orzeł” Koszalin
Gwizdała Rafał„Lasy” Warszawa
Ignatowicz Henryk„Echo” Sianów
Jabłoński Mariusz„Orzeł” Gdynia
Januszewski Andrzej„Bażant” Rumia
Kieliński Marek„Sokół” Koszalin
Kniażewicz Sebastian„Jaźwiec” Warszawa
Konkol Karol„Soból” Warszawa
Krawczak Robert„Cis” Warszawa
Krawiec Krzysztof„Jenot” Gdynia
Kujawski Rafał„Oszczep” Szczecinek
Loll Maciej„Dzik” Gdańsk
Armin Liszka„Świt” Warszawa
Mosiewicz Wojciech„Odyniec” Darłowo
Nachman Albin„Ponowa” Szczecinek
Naderza Tomasz„Słonka” Gdańsk
Nawrocki RadomirPKŁ „Sokół” Gdańsk
Pilch Marek„Bielsko” Bielsko Biała
Podpirko Mirosław„Słonka” Koszalin
Sahajdak Kazimierz„Koliber” Warszawa
Ulatowski Wiesław„Odyniec” Sopot
Zygowski Paweł„Tur” Wołomin

Zespół ds kontroli kół łowieckich

Imię i nazwisko oraz funkcja w zarządzie
Kułakowski Mieczysław – Przewodniczący
Caban Dariusz
Skierka Marek
Rybicki Janusz

Kapituła Odznaczeń Łowieckich

Imię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
Urich Jerzy – PrzewodniczącyK.Ł. ,,Kormoran” Lębork
Dragun Jacek – Zastępca PrzewodniczącegoK.Ł. ,,Orzeł” Człuchów
Megier Wojciech – Zastępca PrzewodniczącegoK.Ł. ,,Darz Bór” Bukówki
Kraśnik Tomasz – SekretarzK.Ł. ,,Bałtyk” Ustka
Krakowiak Henryk – CzłonekK.Ł. ,,Darzbór” Słupsk
Michalak Tomasz – CzłonekK.Ł. ,,Gwardia” Słupsk
Turczyn Jacek – CzłonekK.Ł. ,,Diana” Warcino

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

Imię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
Markowski Tadeusz – PrzewodniczącyK.Ł. ,,Cyranka” Lębork
Komanecki Dymitr – Zastępca PrzewodniczącegoK.Ł. ,,Wilk” Słupsk
Kroplewski Tomasz – SekretarzK.Ł. ,,Darzbór” Słupsk
Borowski Tomasz – CzłonekK.Ł. ,,Żuraw” Dretyń
Kozłowski Józef – CzłonekK.Ł. ,,Leśna Polana” Sławno