Koła Łowieckie

Koła miejscowe

Nazwa kołaKontaktObwód
Artemida WładowoŁowczy: Stanisław Granda (059-814-49-07)
Prezes: Janusz Grzybowski (502-236-454)
Sekretarz: Wojciech Chojnacki (696-270-370)
9
Nazwa kołaKontaktObwód
Bałtyk Ustka
Łowczy: Stanisław Granda (059-814-49-07) Prezes: Janusz Grzybowski (502-236-454) Sekretarz: Wojciech Chojnacki (696-270-370)
9
1S
11
10
Nazwa kołaKontaktObwód
Bażant CzłuchówŁowczy: Ryszard Borzyszkowski (663-269-629) Prezes: Edmund Wawrzon (781-927-782) Sekretarz: Paweł Woźniakowski (661-579-980)289
Nazwa kołaKontaktObwód
Bielik Sławno
Łowczy: Jan Sikorski (668-669-129)
Prezes: Jerzy Bińczyk (604-846-132)
Sekretarz: Adam Morka (606-406-820)
23S
39S
Nazwa kołaKontaktObwód
Bór LeborkŁowczy: Dariusz Szulc (600-381-696) Prezes: Jerzy Kulwikowski (059-86127-70) Sekretarz: Radosław Kozłowski (59-861-28-88)59
Nazwa kołaKontaktObwód
Cietrzew CewiceŁowczy: Jarosław Cierocki (606-804-901)
Prezes: Andrzej Sułkowski (59-862-42-78)
Sekretarz: Artur Zahajkiewicz (058-671-60-54)
76
Nazwa kołaKontaktObwód
Cietrzew Słupsk
Łowczy: Franciszek Ciemiński (506-083-397) Prezes: Franciszek Ciemiński (506-083-397) Sekretarz: Mateusz Rola (604-483-103)
50
51
Nazwa kołaKontaktObwód
Cyranka LeborkŁowczy: Jan Domaros (602-708-852)
Prezes: Tadeusz Sobolewski (606-218-278)
Sekretarz: Arkdiusz Guzek (886-369-596)
20
Nazwa kołaKontaktObwód
Cyranka PieńkowoŁowczy: Jacek Nawrocki (696-240-096)
Prezes: Andrzej Ordon (604-620-520)
Sekretarz: Renata Lińska (609-310-813)
17S
Nazwa kołaKontaktObwód
Daniel Słupsk
Łowczy: Jarosław Szymański (601-151-167)
Prezes: Andrzej Wróbel (601590019)
Sekretarz: Marek Godlewski (502017450)
26
81
Nazwa kołaKontaktObwód
Darz Bór BukówkiŁowczy: Mieczyław Cupa
Prezes: Jan Turowski (59-82-18-725)
Sekretarz: Leon Hinc (501-772-229)
201
Nazwa kołaKontaktObwód
Darzbór Człuchów
Łowczy: Ireneusz Stosik (723-681-877)
Prezes: Zbigniew Śmiechowski (600-996-251)
Sekretarz: Krzysztof Kita (784-040-928)
291
303
Nazwa kołaKontaktObwód
Darzbór Słupsk
Łowczy: Wojciech Żółć (606-112-332) Prezes: Grzegorz Holak (607-927-420) Sekretarz: Henryk Dąbrowski (510-153-935)
36
48
93
Nazwa kołaKontaktObwód
Diana Warcino
Łowczy: Adam Morawiak (502-077-355) Prezes: Piotr Szymański (608-586-918) Sekretarz: Łukasz Szydłowski (606-782-545)
126
182
Nazwa kołaKontaktObwód
Dzik Człuchów
Łowczy: Konrad Nałęcz (598-332-996), (509-739-627)
Prezes: Waldemar Klimek (59-833-52-30)
Sekretarz: Alojzy Pryba (504-615-255)
302
304
315
Nazwa kołaKontaktObwód
Dzik Miastko
Łowczy: Roman Horajski (692-827-352)
Prezes Ryszard Maszka (857-21-23)
Sekretarz: Kamil Kowalik (664-974-528)
206
232
Nazwa kołaKontaktObwód
Głuszec Borzytuchom
Łowczy: Krzysztof Borowski (602-431-667) Prezes: Marian Przytarski (598-227-158) Sekretarz: Janusz Mikołajczyk (505-977-903
124
148
Nazwa kołaKontaktObwód
Głuszec LęborkŁowczy: Radosław Czapiewski (695-187-491)
Prezes: Piotr Gontarek (602-379-546)
Sekretarz: Tymoteusz Jakubek (721-551-084)
61
Nazwa kołaKontaktObwód
Głuszec PrzechlewoŁowczy: Andrzej Dorszyński (602-400-513)
Zdzisław Lemańczyk (662-022-964)
Prezes: Tadeusz Dorszyński (602-400-512)
Sekretarz: Piotr Frieda (787-787-676)
272
Nazwa kołaKontaktObwód
Gryf Słupsk
Łowczy: Andrzej Kochanowski (59-811-63-68) Prezes: Robert Głowacki (059-846-45-51) Sekretarz: Bartosz Mosakowski (516-032-719)
23S
22
Nazwa kołaKontaktObwód
Gwardia Słupsk
Łowczy: Okrój Wiesław (694-499-203)
Prezes: Tomasz Michalak ( 669-972-006)
Sekretarz: Mariusz Komanecki (609-684-600)
25
79
78
Nazwa kołaKontaktObwód
Hubert Słupsk
Łowczy: Aleksander Malski (727-266-266) Prezes: Janusz Kulikowski (601-965-006) Sekretarz: Marek Tomaszewski (602-122-629)
82
94
Nazwa kołaKontaktObwód
Hubert Główczyce
Łowczy: Tadeusz Blumensztajn (665-797-608)
Prezes: Waldemar Graj (510-230-853)
Sekretarz: Andrzej Godnicz (509-767-255)
35
34
49
Nazwa kołaKontaktObwód
Jeleń Czarne
Łowczy: Wachowski Tadeusz (692-570-599
Prezes: Henryk Hryniewicz (606-362-933)
Sekretarz: Waldemar Feculak (784-040-935)
305
312
311
Nazwa kołaKontaktObwód
Jeleń Studzienice
Łowczy: Paweł Tempski (660-750-856) Prezes: Zbigniew Fabczak (059-821-84-36) Sekretarz: Wroński Łukasz (666-835-437)
178
175
Nazwa kołaKontaktObwód
Jurand ze Spychowa
Łowczy: Adam Wnuczek (722026518 )
Prezes: Zdzisław Gburzyński (507398090)
Sekretarz:
18S
22S
Nazwa kołaKontaktObwód
Knieja Słupsk
Łowczy: Jacek Surowiec (794-538-555)
Prezes: Piotr Starynowicz (723-681-876)
Sekretarz: Janusz Szambelan (059-841-13-85)
27
91
Nazwa kołaKontaktObwód
Kormoran LęborkŁowczy: Michał Pobiedziński (784-962-770) Prezes: Jerzy Urich (668-376-661) Sekretarz: Piotr Maruszak (696-011-141)47 60
Nazwa kołaKontaktObwód
Leśna Polana
Łowczy: Jerzy Żukowski (694-525-477) Prezes: Pilecka Irena (59-810-42-30) Sekretarz: Bogusław Głuszek (501-333-640)
29s
95
Nazwa kołaKontaktObwód
Lis BorzyszkowyŁowczy: Piotr Janta (500-021-370) Prezes: Brzeski Józef (664-684-282) Sekretarz: Henryk Topka (698-920-567)202
Nazwa kołaKontaktObwód
Nowy Bór ŁebaŁowczy: Jan Kondratowicz (604-054-878)
Prezes: Henryk Ruszewski (604-977-158)
Sekretarz: Andrzej Kos (602-259-700)
21
Nazwa kołaKontaktObwód
Orzeł Człuchów
Łowczy: Zdzisław Kowcun (600-213-077)
Prezes: Jacek Dragun (601-661-658)
Sekretarz: Tomasz Skwierawski (604-269-401
290
316
Nazwa kołaKontaktObwód
Ostoja MikorowoŁowczy: Andrzej Witt (606-210-106) Prezes: Janusz Kordasz (603-977-486) Sekretarz: Lech Bukowski (502-542-580)77
Nazwa kołaKontaktObwód
Ryś Leśny Dwór
Łowczy: Hubert Cybulski (608-426-153) Prezes: Kołakowski Waldemar (604-438-983) Sekretarz : Dębicki Daniel (501-786-553)
80
92
Nazwa kołaKontaktObwód
Słonka Brzeźno Szlach.Łowczy: Bronisław Zmuda (59-823-16-23)
Prezes: Roman Rudnik (606-125-132)
Sekretarz: Hapka Roman( 602-833-759)
203
Nazwa kołaKontaktObwód
Słonka MiastkoŁowczy: Marek Nowak (603-358-761) Prezes: Tomek Jelonek ( 857-59-60) Sekretarz: Michał Lichowicz (230
Nazwa kołaKontaktObwód
Szarak Człuchów
Łowczy: Henryk Mackiewicz ( 604-262-784) Prezes: Kreft Mateusz (513-122-098) Sekretarz: Bartłomiej Drzazga (602-294-881)
309
310
Nazwa kołaKontaktObwód
Trop Bytów
Łowczy: Edward Turzyński (600-902-283) Prezes: Ryszard Klonowski (692536255 ) Sekretarz: Rafał Hering (606392480)
122
123
147
176
Nazwa kołaKontaktObwód
Wieniec OsusznicaŁowczy: Roman Antoni Zmuda Trzebiatowski (59 821 85 18 ) Prezes: Połczyński Michał (602-300-946) Sekretarz: Grzegorz Kiedrowski (59-821-85-39)228
Nazwa kołaKontaktObwód
Wilk SłupskŁowczy:Safader Eugeniusz (606-666-228) Prezes:Kropiński Zdzisław (502-482-067) Sekretarz: Rzeźnicki Zygmunt (691-420-544)24 52 53
Nazwa kołaKontaktObwód
Żbik SiemirowiceŁowczy: Grzenkowski Łukasz (796-100-006) Prezes: Adamski Mieczysław(791-009-244) Sekretarz: Piwka Andrzej (606-210-118)45 75
Nazwa kołaKontaktObwód
Żubr SławnoŁowczy: Marek Kozłowski (600-926-141)
Prezez: Jerzy Rzepczyński ( 059 810 72 00 )
Sekretarz: Jan Sokołowsk (505-048-799)
38s
Nazwa kołaKontaktObwód
Żuraw DretyńŁowczy: Zdzisław Miarka (059-857 34 51) Prezes: Grygonis Jacek (506-075-010) Sekretarz: Krupiński Mirosław (600-028-749)106 179 205
Nazwa kołaKontaktObwód
Żubr SzczecinekŁowczy: Mirosław Klejna (261-526-115) Prezes: Rafał Wełniński (833-26-34) Sekretarz: Krzysztof Pawłowski (855-210-013)313 317

Koła zamiejscowe

Nazwa kołaKontaktObwód
Bażant RumiaŁowczy: Januszewski Mirosław (509-648-677)
Prezes: Woźniak Krzysztof (666-169-049)
Sekretarz: Pionka Ryszard (600-086-163)
44
Nazwa kołaKontaktObwód
Bielsko B. BiałaŁowczy: Talewski Tadeusz (606-139-518) Prezes: Robert Dziurko (601-485-572) Sekretarz: Krzysztof Szuta (664-956-587)105
Nazwa kołaKontaktObwód
Cis WarszawaŁowczy: Piotr Augystyński (691-926-328)
Prezes: Maciej Kozłowski (608-003-406)
Sekretarz: Marek Jendrych (506-065-965)
306
Nazwa kołaKontaktObwód
Dzik GdańskŁowczy: Radomski Franciszek (600-286-130) Prezes:Kołodziejczyk Roman (600-372-117) Sekretarz:Kulaf Zbigniew ( 601-630-248)46
Nazwa kołaKontaktObwód
Dzik PolanówŁowczy: Krzysztof Dusza (606-309-867) Prezes: Lech Żuromski (602-696-606) Sekretarz:Zbigniew Jaremicz (600-906-672)207
Nazwa kołaKontaktObwód
Echo SianówŁowczy: Krzysztof Karalus (606-936-013) Prezes: Karol Banaśkiewicz (601-942-759) Sekretarz: Henryk Ignatowicz (601-725-901)3S
Nazwa kołaKontaktObwód
Głuszec WejherowoŁowczy: Dziosa Sławomir (600-957-015) Prezes: Jerzy Bławat (606-800-354) Sekretarz:Koseda Grzegorz (609-204-000)33
Nazwa kołaKontaktObwód
Hubertus WarszawaŁowczy: Roman Zwolski (600-902-285) Prezes:Adam Czerkawski (502-193-030)104
Nazwa kołaKontaktObwód
Jaźwiec WarszawaŁowczy: Sebastian Kniażewicz (693-781-310) Prezes: Tomasz Kwiecień (607-066-264) Sekretarz: Robert Matracki (605-945-525)275
Nazwa kołaKontaktObwód
Jenot GdyniaŁowczy: Krzysztof Krawiec (694-493-304) Prezes: Zenon Hinca (881-911-409) Sekretarz: Isenko Sebastian (500-608-595)146
Nazwa kołaKontaktObwód
Koliber WarszawaŁowczy: Romań Zabieński (602-691-493)
Prezes: Jacek Ołdek (601-353-996)
Sekretarz: Jerzy Pomorski (601-272-105)
181
Nazwa kołaKontaktObwód
Lasy WarszawaŁowczy: Jacek Gardocki (501-724-076) Prezes: Jacek Przypasniak (695-676-306) Sekretarz: Łukasz Przypaśniak (608-025-933)273
Nazwa kołaKontaktObwód
Odyniec DarłowoŁowczy: Przybyłowski Dariusz (665-392-923) Prezes: Czesnowski Andrzej (604-846-106) Sekretarz: Miszczuk Dariusz2S 20S
Nazwa kołaKontaktObwód
Odyniec SopotŁowczy: Waldemar Syldatk (607-631-344) Prezes: Ryszard Kozakiewicz (602-212-831) Sekretarz: Łukasz Skawiński (517-388-220)103
Nazwa kołaKontaktObwód
Orzeł GdyniaŁowczy: Anatol Tofiluk (602-817-036) Prezes: Mieczysław Hołomiej (601-622-025) Sekretarz: Jacek Gołyński (509-279-138)8
Nazwa kołaKontaktObwód
Orzeł KoszalinŁowczy: Sztobnicki Paweł (694-457-140) Prezes:Ryszard Lewandowski Sekretarz: Marek Kulas (692-439-581)231
Nazwa kołaKontaktObwód
Oszczep SzczecinekŁowczy: Majkowski Olek (602-400-517) Prezes: Wojciech Jachowski (602-131-323) Sekretarz:Jarosław Haracym (692-152-333)274
Nazwa kołaKontaktObwód
Słonka GdańskŁowczy: Tomasz Naderza (604-927-078) Prezes: Edward Pujszo (666-018-944) Sekretarz: Andrzej Dembek (602-328-761)89
Nazwa kołaKontaktObwód
Ponowa SzczecinekŁowczy: Kosiarkiewicz Cezary (602-224-450) Prezes: Stanisław Winnicki (696-457-031) Sekretarz: Osowski Kamil (605-580-087)293
Nazwa kołaKontaktObwód
Słonka KoszalinŁowczy: Jerzy Maciejewski (602-344-454)
Prezes: Zbigniew Sławiński (606-119-872)
Sekretarz: Eugeniusz Jakubaszek
24S
Nazwa kołaKontaktObwód
Soból WarszawaŁowczy: Stanisław Popiel (502-227-248)
Prezes: Antoni Kiszkurno (618-178-701)
Sekretarz: Artur Zwierz (509-735-330)
90
Nazwa kołaKontaktObwód
Sokół GdańskŁowczy: Bogdan Gajda (698-638-325) Prezes: Irek Olejniczak (513-025-112) Sekretarz: Krzysztof Sadowski (602-531-618)68
Nazwa kołaKontaktObwód
Sokół KoszalinŁowczy: Karol Paweł (660-353-004) Prezes:Tymiński Przemysław (504-135-951) Sekretarz:Wanecki Zbigniew (608-075-995)177
Nazwa kołaKontaktObwód
Świt WarszawaŁowczy: Ryszard Sawarzyński (608-404-888) Prezes: Marek Leszczyński (502-548-621) Sekretarz: Andrzej Daniluk (608-448-369)314
Nazwa kołaKontaktObwód
Tur WołominŁowczy: Tomasz Król (601-644-791)
Prezes: Dariusz Grzegolec (602-297-687)
Sekretarz: Wolewicz Jerzy
229