Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

II piknik rodzinny na strzelnicy w Miastku – 21.08.2022 r.

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku informuje, iż 21 sierpnia 2022 roku na strzelnicy myśliwskiej PZŁ w Miastku organizuje II piknik rodzinny dla myśliwych, sympatyków łowiectwa, mieszkańców Miastka i okolicznych miejscowości. Impreza rozpocznie się od godziny 10:00, przewidywane zakończenie około godziny 16:00.

Sukces I pikniku rodzinnego motywuje nas do kontynuowania tego typu wydarzeń, których celem jest m.in. uświadamianie społeczeństwa o roli myśliwych we współczesnym świecie, pokazanie otwartości naszego środowiska, a także integracji z mieszkańcami Miastka.                   

Podczas pikniku najwięcej atrakcji przewidzianych jest dla najmłodszych, w związku z tym zachęcamy do zabrania ze sobą dzieci/wnuki. Szczegóły atrakcji przedstawione są na plakacie zamieszczonym poniżej. Dla uczestników przewidziany jest poczęstunek wyrobami z dziczyzny oraz pieczony dzik.

Pragniemy zaznaczyć, że piknik ma również charakter charytatywny. Podczas jego trwania odbędzie się licytacja fantów przekazanych przez myśliwych. Uzbierane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie budowy lęborskiego hospicjum stacjonarnego. Zachęcamy również chętnych do przekazania przedmiotów na cel licytacji. W przypadku takiej chęci prosimy o kontakt z biurem Zarządu Okręgowego celem omówienia sposobu przekazania.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij
Twitter
WhatsApp