Okręgowe zawody w strzelaniach myśliwskich – Miastko 19.06.2021

Okręgowe zawody w strzelaniach myśliwskich – Miastko 19.06.2021

19.06.2021 roku na strzelnicy myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego w Miastku odbyły się okręgowe mistrzostwa w strzelaniach myśliwskich słupskiego okręgu PZŁ. Zachęcamy do zapoznania się z fotorelacją z tego wydarzenia.  

Wyniki przedstawiają się następująco:

Klasa mistrzowska:

  1. Golec Marcin – 457/500 pkt
  2. Gaca Łukasz – 451/500 pkt
  3. Dworszczak Grzegorz – 449/500 pkt

 

Klasa powszechna:

  1. Śmiechowski Tomasz – 430/500 pkt
  2. Niegrzybowski Piotr – 420/500 pkt
  3. Raguza Mateusz – 410/500 pkt

 

Klasa C:

  1. Keller Hubert – 387/500 pkt
  2. Mędrkiewicz Piotr – 369/500 pkt
  3. Turzyński Radosław – 364 pkt/500 pkt

 

Diany:

  1. Łabenda Agata – 422/500 pkt
  2. Spólna Zofia 267/500 pkt
  3. Ciemińska Renata – 264/500 pkt

 

Goście:

  1. Dworszczak Grzegorz – 449 pkt
  2. Lipiński Jacek – 447 pkt
  3. Lewandowski Ryszard 419 pkt. 

    Wyniki w klasyfikacji drużynowej „Gość” na Okręgowych Zawodach w Strzelaniach Myśliwskich ZO PZŁ Słupsk 19.06.2021r.

     

    RDLP SzczecinekPunkty Punkty razemMiejsce
    Dworszczak Grzegorz4491261I
    Kowalczyk Maciej411
    Winnicki Piotr401
    Orzeł Koszalin
    Lewandowski Ryszard4191047II
    Duras Miłosz288
    Sztobnicki Piotr340
    Nadleśnictwo Miastko
    Sztobnicki Paweł390997III
    Ciemiński Hubert338
    Świrydo Jerzy269

     

Klasa open drużynowo:

  • „Oręż” Sławno II – 1306 pkt
    Skład: Golec Marcin, Golec Mariusz, Golec Michał
  • „Leśna polana” Sławno – 1229 pkt
    Skład: Placha Piotr, Zygan Roman, Głuszek Tadeusz
  • „Oręż” Sławno I – 1192
    Skład: Piotrowski Krzysztof, Hennig Rafał, Parszczyński Tomasz

Klasa powszechna drużynowo:

  • „Głuszec” Lębork – 1091 pkt
    Skład: Raguza Mateusz, Czapiewski Radosław, Gąsior Paweł
  • „Cyranka” Lębork – 1069 pkt
    Skład: Stani Jarosław, Sakowicz Józef, Sznajder Piotr
  • „Darzbór” Człuchów – 1059 pkt
    Skład: Śmiechowski Tomasz, Priatka Andrzej, Priatka Marek

Najlepsza kula:

  • Golec Mariusz – 188 pkt

Najlepszy śrut:

  • Golec Marcin – 270 pkt

Najlepszy dzik (puchar przechodni):

  • Golec Mariusz – 92 pkt

Sponsorami imprezy byli:

  1. Firma MESSER
  2. Sklep myśliwski „Raj dla myśliwego” Słupsk
  3. AUTO DIUG Słupsk, Salon FIATA, JEEPA, Alfa Romeo, Isuzu
  4. Sklep „DOBRY SEZON”
  5. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku
  6. „MORS” – przetwórstwo rybne
  7. Nadleśnictwo Miastko
  8. Burmistrz Miastka
  9. Usługi leśno-łowieckie Wioletta i Sylwester Łysko
  10. Koło łowieckie „Orzeł” Człuchów
  11. Koło łowieckie „Kormoran” Lębork
  12. „Lotos”
  13. „Olimpia” Lębork
  14. „Rak” – odlewnia metali kolorowych Lębork