Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Słupsk

Relacja z okręgowych obchodów 100-lecia PZŁ

W ramach jubileuszu 100-lecia zjednoczonego łowiectwa w Polsce Zarząd Okręgowy PZŁ w Słupsku wraz z Zarządem Okręgu Koszalińskiego zorganizowali okręgowe obchody na stadionie miejskim w Sianowie. Uroczysta część obchodów rozpoczęła się mszą świętą w Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej na Górze Chełmskiej w oprawie Zespołu Trębaczy Myśliwskich Jantar. Następnie po mszy odbył się przemarsz pocztów sztandarowych kół okręgu słupskiego i koszalińskiego. Odbył się również koncert muzyki myśliwskiej oraz muzyki filmowej w wykonaniu zespołu Echo Kniei. Do tego pokazy sokolnicze, pokazy psów ras myśliwskich oraz pokaz mody myśliwskiej. Odwiedzający mogli zapoznać się ze stoiskami tematycznymi kół łowieckich, lasów państwowych, strefą gastronomiczną, a dla najmłodszych przygotowano strefę zabaw.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia. Niebawem ukaże się obszerniejszy materiał w postaci filmu pamiątkowego.

GALERIA:

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱