Rodzinny piknik łuczniczy – Miastko 01.08.2021r.

Rodzinny piknik łuczniczy – Miastko 01.08.2021r.

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku zaprasza w niedzielę (1.08.2021 r.) na piknik rodzinny, który odbędzie się na terenie strzelnicy PZŁ w Miastku. Wstęp dla wszystkich wolny. Impreza rozpocznie się o godz. 11.

Program pikniku:

* 11:10 – 14:00 – Zorganizowane gry i zabawy dla dzieci (m.in. bieg w workach, przeciąganie liny, łowieckie koło fortuny i inne)
– nauka strzelania z łuku dla dzieci
– miniturniej łuczniczy dla dzieci (łuk dostępny na strzelnicy)
– dmuchana zjeżdżalnia
12:30 – degustacja pieczonego dzika i gulaszu myśliwskiego (degustacje co godzinę).
14:00 – licytacja charytatywna na rzecz leczenie i rehabilitację 11-letniego Kacpra.

Do wylicytowania m.in.:

– gadżety związane z łowiectwem (trofea łowieckie, noże myśliwskie, przyrządy do obserwacji zwierzyny lub przyrody, karafka na łopacie łosia, voucher na tusze dzika do konsumpcji, voucher na dwudniowe polowanie na łosie w Szwecji, kosze z wyrobami z dziczyzny, gabloty z owadami

Dodatkowo podczas pikniku będzie możliwość zakupienia wyrobów regionalnych od lokalnych wystawców. To m.in.: miody pitne, cydr, piwa regionalne, herbaty zdrowotne na bazie ziół, rzeźby z drewna, lalki dla dzieci wykonywane na drutach, odzież myśliwsko – turystyczna, wyroby z gliny, biżuteria robiona na szydełku i wiele innych.

W czasie pikniku chętni będą mogli się zaszczepić. Szpital w Miastku w uruchomi swój mobilny punkt szczepień. Do dyspozycji będą preparaty: dwudawkowy Pfizer i jednodawkowy Johnson &Johnson.

Zorganizowany zostanie także punkt narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań (wymagany dowód osobisty)