Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Słupsk

Rusza sprzedaż karnetów na Strzelnicę PZŁ w Miastku!

Informujemy, iż wprowadziliśmy ofertę sprzedaży karnetów na strzelnicę Polskiego Związku Łowieckiego zlokalizowaną w Miastku.

W biurze Zarządu Okręgowego lub bezpośrednio na strzelnicy myśliwskiej można nabyć następujące karnety:

  1. Pakiet MINI – obejmuje 3 wejścia na strzelnicę z dostępem do wszystkich stanowisk strzeleckich oraz 300 rzutek. Koszt – 345 zł. W porównaniu do wejść indywidualnych oszczędność przy zakupie karnetu wynosi 60 zł.
  2. Pakiet STANDARD – obejmuje 5 wejść na strzelnicę z dostępem do wszystkich stanowisk strzeleckich oraz 500 rzutek. Koszt – 575 zł. W porównaniu do wejść indywidualnych oszczędność przy zakupie karnetu wynosi 100 zł.
  3. Pakiet PREMIUM – obejmuje 10 wejść na strzelnicę z dostępem do wszystkich stanowisk strzeleckich oraz 1000 rzutek. Koszt – 1150 zł. W porównaniu do wejść indywidualnych oszczędność przy zakupie karnetu wynosi 200 zł.

Zachęcamy do zakupu karnetów, które mogą stać się nagrodą czy też prezentem dla strzelców, a także dodatkową motywacją do podnoszenia umiejętności strzeleckich myśliwych.

Karnety będą imiennie i nie będzie możliwości ich udostępniania/odsprzedaży innym strzelcom. Zakupiony karnet ważny jest do końca trwania sezonu strzeleckiego (w zależności od pogody – koniec września bądź października każdego roku).

Informujemy ponadto, że w celu usprawnienia funkcjonowania strzelnicy został utworzony nowy adres mailowy tj. strzelnicamiastko@pzlow.pl . Ewentualne pytania bądź zgłoszenia prosimy również przesyłać drogą mailową.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z przedstawionej oferty. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Zarządu Okręgowego PZŁ w Słupsku bądź drogą mailową na w/w adres.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱