Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Słupsk

XXVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej – BYTÓW 2024

Zaproszenie na XXVIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL MUZYKI MYŚLIWSKIEJ – BYTÓW 2024

Serdecznie zapraszamy do Bytowa na XXVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej, który odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2024 roku. Bytów, otoczony malowniczymi lasami i jeziorami, stwarza idealne warunki do celebracji muzyki myśliwskiej oraz bliskiego kontaktu z naturą. Zapraszamy do uczestnictwa w festiwalu, który będzie nie tylko okazją do posłuchania wspaniałej muzyki, ale także do poznania nowych ludzi i przeżycia niezapomnianych chwil w magicznej atmosferze.

W ramach festiwalu odbędą się m.in. XXVIII Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” i XXI Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej. W piątkowe i sobotnie popołudnie na dziedzińcu zamku zaplanowano koncerty muzyki myśliwskiej dla publiczności. W sobotę 1 czerwca zaś liczne atrakcje na bytowskim rynku dla dzieci i dorosłych.
Zobacz szczegółowy program imprezy (w załączeniu). Więcej informacji o festiwalu zamieszczonych jest na stronie internetowej www. muzyka.mysliwska.pl
Organizatorzy serdecznie zapraszają.

Link:

http://muzyka.mysliwska.pl/wydarzenia/2024/xxviii-ogolnopolski-festiwal-muzyki-mysliwskiej-bytow-2024

PROGRAM: Program XXVIII OFMM Bytów 2024 PDF

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱