Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Słupsk

Kurs na podstawowe uprawnienia łowieckie 14.02.2022

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku informuje o organizacji kursu na uprawnienia podstawowe do wykonywania polowania.

Kurs rozpocznie się w dniu 14 lutego 2022 roku o godzinie 9:00. Wykłady będą prowadzone online za pośrednictwem platformy internetowej – Clickmeeting. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest uiszczenie opłaty w wysokości 1400 zł (w cenę kursu zostało wliczone szkolenie praktyczne na strzelnicy, wyjazd szkoleniowy do OHZ-ów RDLP w Szczecinku oraz OHZ-u PZŁ w Dretyniu, szkolenie weterynaryjne, materiały dydaktyczne) na numer rachunku bankowego Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku:

56 1240 3770 1111 0000 4068 2943 z dopiskiem – opłata za kurs dla kandydatów do PZŁ – imię i nazwisko. Opłatę należy uiścić do 1 lutego 2022 roku.

Osoby chętne do odbycia szkolenia muszą zgłosić swój akces do dnia 1 lutego 2022 roku poprzez przesłanie zgłoszenia/oświadczenia drogą mailową na adres: szkoleniaslupsk@pzlow.pl lub pocztą tradycyjną na adres siedziby biura: ul. Nowowiejska 13, 76-200 Słupsk. Wszystkie informacje wraz z instrukcją logowania przesłane będą drogą mailową do kursantów.

Kurs będzie obejmował spotkania według załączonego harmonogramu. Link przekierowujący do zajęć zostanie wysłany za pomocą wiadomości e-mail na podany w zgłoszeniu adres mailowy. 

Informujemy, iż w dniu 8.02.2022 roku o godzinie 15:00 odbędzie się próbne połączenie (spotkanie organizacyjne) z kursantami przez platformę Clickmeeting, na którym zostaną omówione zasady zaliczenia kursu oraz odbierania materiałów dydaktycznych. Ponadto, celem utrwalenia sposobu logowania się na wykłady w dniu 09.02.2022 roku o godzinie 10.00 odbędzie się kolejne próbne połączenie (dla chętnych).

Pliki do pobrania:

  1. Zgłoszenie/oświadczenie
  2. Harmonogram kursu
  3. Regulamin kursu

 

Instrukcja obsługi ClickMeeting:

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱