Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Słupsk

Święto Dzika – Debrzno 16.07.2022

16 lipca 2022 roku w Debrznie odbyły się uroczyste obchody dnia miasta pod nazwą „Święto Dzika”.  Impreza ta mocno wspierana przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku oraz koła łowieckie „Orzeł” Człuchów, „Świt” Warszawa, „Szarak” Człuchów zgromadziła wielu uczestników. Koła łowieckie i myśliwi wystawili namioty edukacyjne oraz częstowali lokalną społeczność wyrobami z dziczyzny. Podczas imprezy odbył się również konkurs kulinarny, gdzie głównym składnikiem potraw była również dziczyzna. Na scenie występowały zespoły muzyczne oraz prezentowane były sygnały i muzyka myśliwska. Muzyczną gwiazdą wieczoru był zespół: „Poparzeni Kawą Trzy”, który dał niesamowity koncert. 

Dziękujemy wszystkim myśliwym zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Zachęcamy do zapoznania się z krótką fotorelacją. Więcej zdjęć znajdziecie także na naszym profilu na Facebook-u

Do zobaczenia za rok Debrzno!
Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱