Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Wycena medalowa trofeów łowieckich – 10.08.2022 r.

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku informuje, że dnia 10.08.2022 roku w siedzibie ZO PZŁ Słupsk (ul. Nowowiejska 13, 76-200 Słupsk) odbędzie się wycena medalowa trofeów samców zwierzyny płowej, oręży dzików oraz czaszek drapieżników pozyskanych na terenie obwodów łowieckich dzierżawionych przez koła łowieckie na terenie słupskiego okręgu. Prace komisji rozpoczną się od godziny 11:00 i potrwają do około 15:00.

Wnioskujemy o dostarczenie trofeów wstępnie zakwalifikowanych do medalu podczas prac komisji oceniających prawidłowość pozyskania (dot. samców zwierzyny płowej), a także o dostarczenie oręży dzików oraz czaszek drapieżników.

Każde trofeum przekazane do wyceny musi obligatoryjnie posiadać przytwierdzoną metryczkę z niezbędnymi danymi tj. imię i nazwisko myśliwego, data pozyskania, numer obwodu łowieckiego, nazwę koła łowieckiego.

Preferowaną formą dostarczenia trofeów jest osobisty przyjazd myśliwego w dniu wyceny. Komisja na bieżąco będzie dokonywała wyceny i po wykonaniu niezbędnych pomiarów trofeum zostanie zwrócone myśliwemu. W wyjątkowych sytuacjach trofea można dostarczyć do biura ZO PZŁ w Słupsku przed wyznaczoną datą wyceny, po telefonicznym ustaleniu terminu z instruktorem Dariuszem Caban tel. 59 842-30-32.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp