Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Myśliwski piknik rodzinny w kole „Orzeł” Człuchów

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią Zarząd KŁ Orzeł W Człuchowie, w dniu 09.07 br zorganizował Myśliwski Piknik Rodzinny. Udział wzięło ponad 140 osób dorosłych i  ponad czterdzieścioro dzieci. Dla nich przede wszystkim do dyspozycji było wiele atrakcji, między innymi dwie zjeżdżalnie dmuchane, wata cukrowa oraz wiele konkursów o tematyce przyrodniczo – łowieckiej  z nagrodami.

Impreza rozpoczęła się od sygnału „Powitanie” oraz przemowy Prezesa Koła Kol. Jacka Draguna do kolegów myśliwych, ich rodzin oraz zaproszonych gości, min. rolników, na których polach łowiecko gospodarują myśliwi. Potem wręczono dyplomy i medale dla reprezentantów Koła na Okręgowych Zawodach w Strzelaniu Mysliwskim, na których reprezentacja zdobyła puchar za trzecie miejsce oraz puchar dla najlepszego Koła powiatu człuchowskiego. Skład reprezentacji: Jan Rekowski, Tomasz Kaczmarek, Ryszard Jereczek. Uhonorowano także byłego łowczego Koła, Kol. Zdzisława Kowcuna, który za ponad trzydziestoletnią pracę w Zarządzie Koła otrzymał podziękowanie z rąk nowego łowczego -Jana Rekowskiego  i  okolicznościowy prezent.

Po części oficjalnej rozpoczęła się biesiada, która obfitowała w wyroby z dziczyzny oraz grilla. Pogoda dopisała i zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

Miejmy nadzieję, że za rok znowu się spotkamy!

Udostępnij
Twitter
WhatsApp