Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Słupsk

Szkolenie weterynaryjne 28-29.01.2023 rok

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku informuje, iż organizuje szkolenie z zakresu wiedzy wymaganej od osób, które polują na zwierzęta łowne z zamiarem wprowadzenia na rynek produktów pochodzenia zwierzęcego pozyskanych z tych zwierząt, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 26 listopada 2010 roku w sprawie przeprowadzania szkoleń myśliwych (Dz. U. Nr. 235, poz.1548) – tzw. „Szkolenie weterynaryjne”.

Szkolenie odbędzie się w dniach 28-29 stycznia 2023 roku. Wykłady będą prowadzone stacjonarnie w siedzibie biura ZO przy ul. Nowowiejskiej 13 i trwać będą od godziny 8:00 do 16:00. Warunkiem przystąpienia do szkolenia jest uiszczenie opłaty w wysokości 200 zł na numer rachunku bankowego Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego w Słupsku: 56 1240 3770 1111 0000 4068 2943 z dopiskiem: szkolenie weterynaryjne – imię i nazwisko, koło łowieckie.

Osoby chętne do odbycia szkolenia, prócz uiszczenia opłaty, muszą zgłosić swój akces do dnia 18 stycznia 2023 roku poprzez przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres e-mail: szkoleniaslupsk@pzlow.pl lub pocztą tradycyjną na adres siedziby biura: ul. Nowowiejska 13, 76-200 Słupsk.

Po weryfikacji obecności na kursie dla każdego uczestnika zostaną wystawione indywidualne zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia. Zaświadczenia ważne są przez 10 lat.
Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność wpływu zgłoszeń. Jeżeli liczba zgłoszeń przekroczy limit szkolenia, Zarząd Okręgowy PZŁ w Słupsku zorganizuje kolejne szkolenie z tego zakresu w przyszłości.

Apelujemy o uczestnictwo w szkoleniu myśliwych, których zaświadczenia potwierdzające ukończenie szkolenia straciło bądź niebawem straci ważność.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱